Nabídka pracovních pozic

1. SERVISNÍ TECHNIK / MECHANIK

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provádění pravidelného servisu na pístových a šroubových kompresorech, každodenní výjezdy k pravidelným servisům a technickým závadám kompresorů v celém Královéhradeckém a Libereckém kraji.

Vedení technické dokumentace týkající se provedených servisních zásahů, montáž nových kompresorových stanic a rozvodů stlačeného vzduchu. Komunikace s klienty a řešení jejich problémů.

Co nabízíme?

Zajímavé mzdové ohodnocení, příspěvky na spoření, příspěvek na stravování, práce na plný úvazek. Zázemí stabilní společnosti, možnost přesčasů, nástup možný ihned.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Technické znalosti strojů a strojní údržby, znalost vyhlášky č.50, § 6 vyhl. - platné osvědčení  výhodou. ŘP min sk. B, ochota cestovat, časová flexibilita, samostatnost, v případě potřeby práce přesčas. Komunikativnost, logické myšlení, vynikající prezentace firmy u zákazníka. Ochota se učit novým věcem.

Odborné vyučení/SŠ vzdělání technického směru (slaboproud, silnoproud, strojní mechanik, automechanik) případně odpovídající pracovní zkušenosti.

2. Obchodně-technický zástupce

Distribuce rozvodů médií EQOfluids, jehož jsme výhradním dovozcem do ČR a SK. Prodej techniky stlačeného vzduchu především v regionu Severovýchodních a Středních Čech. Vytipování a oslovení nových zákazníků (průmyslové podniky, stavební firmy, projekční kanceláře). Jednání se zákazníky, budování dlouhodobých vztahů. Ukázky a prezentace techniky u stávajících i nových zákazníků.

Spolupráce s dodavateli – specifická řešení, parametry, technické parametry/provedení. Zapisování informací do firemního systému.

Motivující mzdové ohodnocení, základ + bonusy. Zázemí kanceláře i home office, telefon, notebook, služební vůz. Příspěvky na spoření, příspěvek na stravování, práce na plný úvazek. Zázemí stabilní společnosti, nástup možný ihned.

Zkušenosti s obchodem a nabízením zboží, dobré komunikační schopnosti, profesionální vystupování. Technické znalosti v oblasti kompresorů, nářadí, či armatur výhodou. Řidičský průkaz skupiny B, samostatnost a ochota cestovat, časová flexibilita, ochota se učit novým věcem. Znalost práce na PC, základní znalost AJ.

Vysokoškolské nebo min. ukončené středoškolské vzdělání s maturitou (ekonomie nebo technické obory výhodou).

KONTAKTUJTE NÁS NA:

E-mail: info@dost-kompresory.cz

Telefon: +420 603 48 49 00