Nabídka pracovních pozic

1. Obsluha skladu a prodejny

Náplň práce

  • řízení skladů - vyskladňování, naskladňování a evidence zboží, příprava materiálu
  • obsluha prodejny
  • administrativa - příprava katalogů, ceníků, apod

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání, výhodou v ekonomickém nebo technickém oboru
  • praxi v řízení skladů
  • schopnost práce s PC a v programech Microsoft Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • spolehlivost, flexibilita, samostatnost, příjemné vystupování, komunikativnost, organizační schopnosti, technické myšlení a manuální zručnost
  • ochotu se učit novým věcem

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • nástupní plat 30 000 Kč, nárůst po zkušební době + odměny
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • práci ve stabilní rodinné firmě
  • dovolenou 4 týdny ročně
  • pracovní dobu pondělí až pátek, 7:00 - 15:30
  • místo výkonu práce - Vrchlabí
  • nástup možný ihned

ZAUJALA VÁS NABÍZENÁ POZICE? POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS

E-mail: info@dost-kompresory.cz