Šroubové kompresory

Rotační šroubové kompresory se vstřikem oleje GA společnosti Atlas Copco mají vedoucí postavení na trhu díky vynikajícímu a spolehlivému výkonu. Jejich flexibilní provoz vede k nejvyšší produktivitě a současně snižuje celkové provozní náklady. Kompresory Atlas Copco uživateli umožňují dokonale sladit požadavky na řešení stlačeného vzduchu. Jsou vyrobeny pro výkon i v nejnáročnějším prostředí a udržují efektivní běh výroby.

 

GA a G

Pro menší výrobní podniky
(do příkonu 15 kW)

image
Detail

GA 7-37

Pro menší a středně velké výrobní podniky
(do příkonu 37 kW)

image
Detail

GA 30-110

Pro středně velké a velké výrobní podniky
(do příkonu 110 kW)

image
Detail

GA 90-315

Pro výrobní podniky s velkou spotřebou stlačeného vzduchu (do příkonu 315 kW)

image
Detail

Technologie VSDˢ 

Kompresory Atlas Copco řady GA 22-37 VSDˢ vyvolávají revoluci v celém odvětví stlačeného vzduchu. Řada VSDˢ navazuje na již existující řady VSD a VSD+. Vyniká však tím, že nabízí úsporu energie až 60%, ve srovnání s modely s pevnými otáčkami a díky tomu jsou kompresory VSDˢ energeticky nejefektivnější kompresory na trhu.

Více o technologii

Audit výroby stlačeného vzduchu

Až 10% spotřeby elektřiny v Evropském průmyslu je připisováno výrobě stlačeného vzduchu, víte jaké jsou Vaše náklady? Pomocí auditu výroby stlačeného vzduchu Vám pomůžeme odhalit Vaše náklady a případné nedostatky a následně můžeme pomoci vybrat nejefektivnější zařízení při obnově kompresorové stanice.

Zjistíme vaší úsporu

Pístové kompresory

Od použití v privátním sektoru až k profesionálnímu řemeslnému použití. Mobilní kompresory UniMaster se vyznačují především snadným používáním a vysokým stupněm flexibility.
Varianta EXTRA navíc přesvědčí obzvláště velkorysým vybavením a maximální komfortní obsluhou.

Výkonný a úsporný

Robustní agregát používaný u kompresorů UniMaster Standard přispívá k velmi nízkým provozním nákladům, čímž šetří vaši peněženku.

Snadná mobilita

Přední otočná kolečka vybavená brzdou a dostatečně dlouhá masivní rukojeť zaručuje kompresorům UniMaster Standard vysokou míru flexibility.

Vysoká oddolnost

Na základě kvalitního provedení jednotlivých prvků přesvědčí naše kompresory UniMaster v tvrdém každodenním nasazení a mají tak velmi dlouhou životnost.

Proč pístové kompresory Schneider?

  • Záruka až 3 roky na kompresory
  • Záruka 10 či 15 let na vzdušníky
  • Silná značka a dlouhá tradice
  • Nejprodávanější na německém trhu
  • Nízké provozní náklady
  • Úsporná výroba vzduchu
  • Propracované detaily
  • Inovativní přístup